mdr nieuws 280x135

Deze rubriek geeft een overzicht van nieuws dat en informatie die voor onze leden van belang is: ledenmutaties, activiteiten die binnenkort plaatsvinden, korte nieuwsberichten, het draaien van bardiensten en

mdr nieuws 665x320

Deze rubriek geeft een overzicht van nieuws dat en informatie die voor onze leden van belang is: ledenmutaties, activiteiten die binnenkort plaatsvinden, korte nieuwsberichten, het draaien van bardiensten en contactinfo.

Ledenmutaties
Aanmeldingen
Eva de Graaf (kano)
Goof van Straaten (roei)
Rodin Tel (roei)
Astrid Broens (roei)

Afmeldingen
Dirk Rinkema (roei)
Jolien ten Pas (kano)

Kopij voor het volgende Jordinael
Het Jordinael verschijnt twee keer per maand. Inleverdatum van de kopij is iedere eerste en derde dinsdag van de maand, voor het volgende nummer dus 1 oktober 2019. Het volgende nummer verschijnt dan op 6 oktober 2019. Stuur uw bijdrage, liefst met foto's (origineel formaat, niet bewerkt of verkleind) naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Reserveringen van de Kampanje
Reserveringen van de Kampanje gaan via een algemeen Barcommissie mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Bij Henk Biesbroek kunt u terecht voor de voorwaarden waaronder u de Kampanje kunt reserveren. Ook om na te kijken of een eventuele datum in te plannen is voor de vele evenementen/feestjes/vergaderingen die ook in 2019 gegeven gaan worden in het clubgebouw.

Inloopploegen voor roeiers
- Elke Dinsdagochtend om 09.30 uur, duur ca. 1-1,5 uur (gemengd, meestal naar het vlot en weer terug)
- Elke Woensdagochtend om 09.00 uur, duur ca. 1-1,5 uur (gemengd, vaak in kleinere boten)
- Elke Donderdagmiddag om 13.30 uur, duur ca. 2,5 uur (gemengd, over de Kromme Mijdrecht tot de fietsbrug bij Zomerlust en weer terug, koffiepauze bij De Strooppot).
- Elke Vrijdagochtend om 09.00 uur, duur 1-1,5 uur (gemengd)
- Elke Zaterdagochtend om 07.15 uur (inderdaad, vroeg opstaan), Je moet liefst St2 hebben.
- Laatste vrijdag van de maand om 16.00 uur, duur ca. 1 uur (gemengd, vaak in kleinere boten, aansluitend borrel!)
Je hoeft je dus niet aan te melden of af te zeggen. Als je zin hebt om een stukje te roeien kom je gewoon langs.
Je moet natuurlijk wel minimaal je St1 (Kleine Stuur) hebben behaald. Zorg dat je een kwartier voor aanvang aanwezig bent!

Groeps-app voor ploegroeien
Deze app brengt vraag en aanbod bij elkaar en heeft ondertussen zijn nut duidelijk bewezen.
Om deel te nemen aan deze app kun je je opgeven bij: Silvia Bocxe, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  

- Heb jij een ploeg waar je ook regelmatig iemand mist en hebben jullie nog geen coördinator geef dat dan door aan Silvia.
- Wil jij ook in deze groep omdat jij niet altijd vast maar wel af en toe op zaterdag- of zondagochtend zou willen invallen laat het haar dan ook weten dan voegt ze je toe. 
- Ben je op zoek naar een vaste ploeg op wat voor dag dan ook dan kan ze kijken of er een geschikte ploeg voor je bij is. 

Openbare fotoalbums
Alle albums van Hans Dehé met fotos van MdR kun je hier zien.
Wil je een foto in hoge resolutie downloaden? Klik op de foto waar je belangstelling voor hebt en hij wordt geopend op een zwarte ondergrond. Rechts onder de foto staat een aantal symbooltjes. Het symbooltje met de pijl naar beneden is om te downloaden. Als je er op klikt kun je kiezen uit verschillende formaten.
Foto's van Theo Prins kun je zien in het MdR foto-album.
Links naar openbare albums van andere fotografen zullen we hier uiteraard ook graag vermelden! 

Overzicht Roei Toertochten
Handig overzicht van alle komende roei toertochten in binnen- en buitenland of kijk op de Toer! roeikalender voor tochten en (prestatie)marathons. Een overzicht van de roei toertochten die MdR organiseert kun je hier zien.

Bardienst
Indien een bardienst gewisseld wordt, is het belangrijk dit door te geven aan Kees Veltman, 06-53355309 of via mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Bij problemen tijdens de bardienst kun je bellen met Carin Wessels, 06-34925662 of via mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Contact Secretaris
Alet Folkerts
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volg ons op Twitter en Facebook!
Onze website: www.mdr.nu