roeikleding 665x320

Zoals jullie allen weten is er een mooie MdR kledinglijn beschikbaar voor de vereniging. Met name voor roeiwedstrijden gelden bepaalde eisen. Vooral ‘eenheid van tenue’ is belangrijk. En omdat er variatie is, wordt 

roeikleding 665x320

Tekst: René Snoek / Foto's: Hans Dehé

Zoals jullie allen weten is er een mooie MdR kledinglijn beschikbaar voor de vereniging. 

Met name voor roeiwedstrijden gelden bepaalde eisen. Vooral ‘eenheid van tenue’ is belangrijk. En omdat er variatie is, wordt het steeds meer een uitdaging om allemaal hetzelfde aan te hebben in een boot. Voor leden met wedstrijdambitie en voor leden die proeven willen afleggen zijn er eisen vanuit de KNRB en vanuit de proevencommissie.

roei 01roei 02

Wedstrijden: het verenigingstenue voor roeiers bestaat uit een rood shirt, voorzien van het MdR-roei-embleem op de borst en een zwarte broek. Of wedstrijdroeikleding, met een rood bovenlijf en een zwart onderlijf. De roeileden zijn verplicht het verenigingstenue te dragen bij deelname aan wedstrijden conform de daartoe gestelde regels van de KNRB. Zie hiervoor de KNRB-wedstrijdrichtlijnen: https://knrb.nl/wp-content/uploads/sites/171/2019/04/2019.03.23-Reglement-voor-Roeiwedstrijden-cross-references.pdf 
Proeven: Bij het afleggen van roeiproeven (behalve bij de St1/S1-proef) is het MdR verenigingstenue verplicht. Maar het shirt met de witte bovenkant of de bodywarmer wordt dan ook toegestaan zolang de hele ploeg maar eenheid van tenue heeft. Graag ziet de roeicommissie zoveel als mogelijk eenheid op het water en wel in de aangeboden clubkleding.

Ook is er een meer voordelige, herkenbare tweede kledinglijn voor zowel roei- als kanoleden, welke op de Kampanje te zien is en beschikbaar is via Nanda v.d. Berg, Jojannke van Poecke en René Snoek. 

Alle info kunt u vinden op de MdR website onder tab 'onze vereniging', 'clubkeding' (binnenkort aangevuld met roei shirt ronde hals á €35,-)

Het bestuur en met name de roeicommissie stelt een herkenbare vloot van MdR zeer op prijs. Immers dit is het visitekaartje voor onze vereniging!  

Bedankt bij voorbaat voor jullie nieuwe aanschaf van deze mooie en herkenbare clubkleding, 
Vriendelijke groeten namens het bestuur,

René Snoek