voorzitter 665x320

Het bestuur van onze vereniging moet het doen zonder voorzitter. Voor mij in de eerste bestuursvergadering een interessant gegeven, temeer omdat ik hier als enige roeier tussen alleen kano- en kanopolo leden zat. Moet zeggen

voorzitter 665x320

Tekst: Michel Zaat / Foto: Hans Dehé

Het bestuur van onze vereniging moet het doen zonder voorzitter. Voor mij in de eerste bestuursvergadering een interessant gegeven, temeer omdat ik hier als enige roeier tussen alleen kano- en kanopolo leden zat. Moet zeggen dat ik me wel welkom voelde. Daarbij was ik onder de indruk van de efficiente wijze van vergaderen. We mogen blij zijn met een aantal zeer betrokken en kundige bestuurders. 

Toch heeft ieder bestuur en iedere vereniging een voorzitter nodig. Gezien de samenstelling van het bestuur wil ik met name roeileden oproepen om na te denken over deze bestuursrol. Zeker met zo'n capabel team is het prettig werken. Wanneer je houdt van verbinden en besturen, wil ik je vragen hierover toch nog eens na te denken. Maak eens een praatje hierover met mij of een van de andere bestuursleden.

Michel Zaat