mdr nieuws 280x135

Deze rubriek geeft een overzicht van nieuws dat en informatie die voor onze leden van belang is: ledenmutaties, activiteiten die binnenkort plaatsvinden, korte nieuwsberichten, het draaien van bardiensten 

voorzitter 665x320

Het bestuur van onze vereniging moet het doen zonder voorzitter. Voor mij in de eerste bestuursvergadering een interessant gegeven, temeer omdat ik hier als enige roeier tussen alleen kano- en kanopolo leden zat. Moet zeggen

winproeverij 665x320

Wijn drink je voor je plezier. Je kunt je wijntje gewoon ‘wegslobberen’ maar veel leuker is het natuurlijk om eens goed de smaak te proeven. Kom daarom samen met ons op zondag 22 april wijnproeven! Marc Schols van

skiff cees 665x320

Het langebaan seizoen kende een wat stroeve start voor de ‘zondagmorgen’ heren Masters van MdR. De Heineken Roeivierkamp in de 8 met stuurman (8+) werd begin Maart overgeslagen vanwege een door de ijsgang in Februari